Mobil

ZTE, Google Now Launcher ile Kullanıcı Deneyimini Zenginleştiriyor

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden ZTE, Google Now Launcher içeren ilk akıllı cep telefonu lansmanını gerçekleştirdi. Google Now Launcher ve Qualcomm® Snapdragon™ 400 işlemciye sahip ZTE Blade Vec 4G, ZTE’nin büyüyen LTE pazarında Google ve

ZTE, Google Now Launcher ile Kullanıcı Deneyimini Zenginleştiriyor

ZTE, Google Now Launcher’ın mobil cihazlarına eklenmesi için Google ile yakın ve ortak bir çalışma yürüttü. ZTE’nin entegre çoklu modunu içeren 3G/4G LTE ile Android 4.4 işletim sistemine ve Snapdragon 400 işlemciye sahip Blade Vec 4G akıllı telefonu, üç farklı mod (4G LTE-FDD, 3G UMGS/TD-SCDMA) ve dokuz radyo frekansı bandıyla da desteklenerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde tasarlandı.

ZTE, Android 4.4 ve tüm üst versiyonlarıyla Google Mobile Services ve Google Play’in aktif olduğu akıllı telefonlarda Google Now Launcher’ı yükleyerek sunmayı hedefliyor. ZTE Blade Vec 4G, Google Now Launcher ile sektörde ilk sistematik terminal ses kontrol çözümüne sahip akıllı telefon olacak. ZTE Mobil Cihazlar CEO’su ve ZTE Corporation Başkan Yardımcısı Zeng Xuezhong, ZTE’nin Google ve Qualcomm Technologies ile kurdukları güçlü ortaklığın, zengin ses kontrol fonksiyonlarının yanı sıra, mültimedya çözümlerini de içinde barındıran, ulaşılabilir fiyatlı premium cihazlar geliştirmeye odaklı hedefleriyle örtüştüğünü açıkladı ve ZTE’nin sınırları zorlamaya, kullanıcılarına mobil teknolojinin sahip olduğu en yeni deneyimleri sunmaya devam edeceğini söyledi.

1406902386_zte-google-now-launcher-1.jpg

ZTE Blade Vec 4G’de yer alan Google Now Launcher, ZTE’nin amiral gemisi konumundaki cihazlarının ses tanıma ve kontrol fonksiyonlarının tamamlayıcısı olarak sunuluyor. ZTE Blade Vec 4G, telefonun kilidini açma, arama yapma, gelen aramaları cevaplama, müzik dosyalarını çalma, navigasyon kontrolleri ve fotoğraf çekme gibi fonksiyonları sesle kontrol etmek için güçlü özellikleri içinde barındırıyor. Google Now Launcher UI, kullanıcıların cihazlarına bir çok ana ekran eklemelerine olanak tanırken, en beğendikleri uygulamaları hızlı bir şekilde yüklemelerini sağlıyor.

1406902480_zte-blade-vec-4g-2-360.jpg

Kullanıcılara ayrıca Widget seçeneklerini eklemeleri için farklı bir özellik de sunuluyor; akıllı telefonunu kişiselleştirmek ve kendi zevkine uygun hale getirmek isteyen kullanıcılar, cihazlarında veya bulutta bulunan herhangi bir görüntüyü seçebilir, ayarları kaydetmeden önce görüntünün pozisyonunu ayarlayabilir ve ön izlemesini görebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.