Mobil

ZTE'nin yeni telefonunun adı ne olsun?

ZTE yeni telefonunun adını kamuoyuna soruyor. ZTE'nin yeni telefonunun adı ne olsun?

ZTE'nin yeni telefonunun adı ne olsun?

ZTE, önümüzdeki yılın başlarında düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2017’de tanıtacağı akıllı telefonu için isim arıyor. Şirket yeni telefonuna koyacağı ismi kullanıcılarına soruyor.

ZTE'nin yeni telefonunun adı ne olsun?

ZTE'nin geçtiğimiz ay Project CSX kampanyası kapsamında gerçek kullanıcı kitlesinden gelen fikirlere dayalı olarak hazırladığı akıllı telefonu oldukça ilginç bir konsepte sahip.

Oluşturulan konsept yapışkan bir arka panel ile geliyor. Bu nedenle kullanıcının arzuladığı herhangi bir düz yüzeye monte edilebilir. Yeni cihaz, ahizesiz kullanım için göz izleme teknolojisini ve ek güvenlik için bölünmüş ekran işlevini de kullanacak. 

1480503124_zte-csx-full.jpg

Ancak bu isim, yeni telefonun renkli tasarımına ve genel konseptine pek uymuyor. Bu nedenle, ZTE kendi web sitesinde yapışkan telefonuna vereceği isim için kullanıcılarının fikirlerine başvurdu. Önerilen isimlerin çoğu göz izleme teknolojisine odaklanmış gibi görünüyor.

Yarışma 5 Aralık tarihine kadar devam edecek ve kazanan 250 dolar hediye kartı şeklinde bir ödül alacak. Yani, eğer bir sonraki ZTE için büyük isim fikirleriniz var ise Çinli firma ile paylaşmayı düşünmelisiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.