Nasıl Yapılır

Algoritma, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahminde bulundu!

Algoritma, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasası, piyasa değerine göre en büyük varlıklarından biri olan Ethereum ( ETH ) ile birlikte daha kötüye doğru keskin bir dönüş yaptığından, kripto tüccarları ve yatırımcılar gelecekteki potansiyel hareketlerine işaret eden göstergeleri daraltmaya çalışıyorlar.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Bu bağlamda, hareketli ortalamalara ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapmasına ( MACD ), Bollinger Bantlarına ( BB ), göreli güç endeksine ( RSI ) ve diğer göstergelere dayanan kripto para birimi izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenme algoritmaları önermektedir. Ethereum'un 31 Mart'a kadar 1.529 dolardan işlem göreceğini.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Ethereum 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Finbold tarafından erişilen en son verilere göre, yukarıdaki faktörlere dayanarak platformun algoritmaları, Ethereum fiyatının 2023'ün üçüncü ayının sonuna kadar yayın tarihindeki fiyatına kıyasla %2,39 oranında düşmesini bekliyor.

Ethereum fiyat analizi

Kripto piyasasının geri kalanı gibi, Ethereum şu anda birden fazla olumsuz gelişmenin etkisi altında güçlü bir satış baskısı ile karşı karşıya. Geçen hafta %5,18 ve aylık grafikte %1,28.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ethereum'un 1.500 Dolarlık destek seviyesinin üzerinde tutunması veya hatta 1.700 Dolardaki direnci kırması, büyük ölçüde, yatırımcıların stake ettikleri ETH'lerini geri çekmelerine izin verecek olan Şangay yükseltmesi gibi ekosistemin kendisindeki diğer gelişmelere bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
tolga
yazdığınız haberi bir okuyun lütfen. eksik ve devrik cümleler ile dolu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.