Nasıl Yapılır

Bu tema Xiaomi'nize farklı ve orijinal bir dokunuş katacak!

Xiaomi telefonunuza hareket ve renk katacak bir tema ile karşınızdayız. İkonları ve renkleri ile tema telefonunuz değişecek.

Bu tema Xiaomi'nize farklı ve orijinal bir dokunuş katacak!

MIUI'nin sunduğu en büyük avantajlardan biri, yüksek düzeyde kişiselleştirmedir. Temalar uygulaması sayesinde her türlü ikon, kilit ekranı ve hatta farklı yükleme animasyonlarını bile uygulayabiliyoruz.

Tabii ki, Xiaomi'nin sunduğu temalar neredeyse sonsuzdur, bu nedenle zevkinize gerçekten uyan bir tema bulmak, onu aramak için saatler harcayabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, aşağıda sizlere, simgeleri Xiaomi, Redmi veya POCO'nuza gerçekten farklılık katacak ve orijinal bir dokunuş katacak en ilginç temayı sunuyoruz.

Telefonunuza farklılık katacak

Bugün sizinle, her zamankinden oldukça farklı bir tema olan Pseudo Housekeeper adlı temayı sunuyoruz. Bu temadaki simgeler, Xiaomi'nize farklı ve özgün bir dokunuş katacak.

Ayrıca Kontrol Merkezi gibi bazı unsurlar da değiştirilmiş, her türlü unsuru içine entegre eden kilit ekranının kendisi de değiştirilmiş olarak geliyor. Dediğimiz gibi koleksiyonunuzdan eksik edemeyeceğiniz bir temayı sizlere sunuyoruz.

Bu temayı indirmek için sizi resmi Xiaomi mağazasına götürecek olan bu bağlantıya tıklamanız yeterli. Başka bir seçenek de MTZ dosyasını indirmektir. Tabii ki, bu tür temalara erişmek için Xiaomi'nizin bölgesini «Hindistan» olarak değiştirmenin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Sunduğumuz tema serisine uzun bir süredir ara vermiştik. Sizlere böyle farklı ve güzel temalar geldikçe sunmayı düşünüyoruz. Bu seri hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlere belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Shirmuhammet
Gerçekten çok iyi bir program
Cevapla
Yunsumre
Sevmedim olmamış orijinal ekran simgeleri ve kilit ekranı better
Cevapla
Recep ak
Gayet güzel
Cevapla
Recep ak
Gayet güzel
Cevapla
Pococu
Dolambaçlı yollara gerek yok. Tema mağazasında var. Arka planı da ayrıca değiştirmek gerekiyor. Şu en sağdaki resim, saat tarih olan yer neresi onu çözemedim.
Cevapla
Altıner
kilit ekranı ✌️
Pococu
Buldum. Arka plan ayarlarında Kilit ekranı stilinde pseudo housekeeper i secince kilit ekranı böyle oluyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.