Nasıl Yapılır

Cep telefonu olmadan PC'de WhatsApp nasıl kullanılır!

WhatsApp mesajlaşma uygulamasını cep telefonu olmadan PC'de kullanmak ister misiniz? Cep telefonunuz olmadan WhatsApp kullanma yöntemi!

Cep telefonu olmadan PC'de WhatsApp nasıl kullanılır! - Page 1

WhatsApp temel olarak aktif bir telefon numarasına sahip cep telefonlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, WhatsApp'ı cep telefonu olmadan PC'de kullanmak da mümkündür.

Bilgisayarda yeterince zaman geçiriyor musunuz ve birine cevap vermek için telefonunuzu tekrar tekrar almak istemiyor musunuz? WhatsApp'ı bilgisayarınızda telefonsuz kullanmak ister misiniz?

Bu makalemizde, PC'de WhatsApp'ı tam olarak nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Cep telefonunuzda bir WhatsApp hesabı olmasına gerek kalmadan, WhatsApp'ı PC'de bağımsız olarak çalıştırmak için 'BlueStacks' adlı bir Android Emülatör kullanıyoruz.

BlueStacks App Player, Windows bilgisayarlarda ve Mac'lerde Android ara yüzü gibi bir akıllı telefon oluşturan ve Android uygulamaları WhatsApp dahil Google Play Store'dan bilgisayarınıza indirip çalıştırmayı mümkün kılan bir Android emülatörüdür.

BlueStacks App Player Emülatörü ve WhatsApp PC!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.