Nasıl Yapılır

Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır?

Google Chrome, müşterilere en iyi fırsatları sunmak için "Fiyatları Takip Et" özelliğini ekledi. Özellik yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilecek.

Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır?

Google Chrome, müşterilerini çekmek için heyecan verici teklifler ve avantajlar duyurmaya devam ediyor. Google birçok çevrimiçi mağazanın, müşterilerin en iyi teklifi almasına yardımcı olacak yeni bir özellik sunuyor.

En popüler tarayıcılardan biri olan Google, artık ürünler ve ürünlerdeki fiyat düşüşlerini izleyecek. Bu, siteleri ayrı ayrı ziyaret etmek ve belirli ürünlerin fiyatının değiştirilip değiştirilmediğini görmek için sayfayı yenilemek için sitelere tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak. Yeni bir bilgi gönderisinde Google, tatil alışverişini en iyi fırsatlarla bitirmek için bazı ipuçları ve püf noktalarını da detaylandıracak.

Chrome'da Fiyat Düşüşlerini Takip Edin!

Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır? - Resim : 1

Şu an itibariyle, bu özellik yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Yeni 'Fiyatları Takip Et' özelliği, sekme ızgarasında ürünün yeni fiyatının yanı sıra ürünün orijinal fiyatını gösterecek ve yeni bir görsellik uygulayarak alışveriş yapanlara yardımcı olacak.

Bu şekilde, müşteriler bir öğenin indirimli fiyatını görebilecek ve Chrome uygulamasındaki fiyat değişikliğini takip edebilecekler.

Birden fazla ayrı sekmedeki birden fazla ürün için, her sekme ve ürün ayrı bir görsel olacak şekilde ve kullanıcıların birçok ürünün fiyatlarını aynı anda hızlı bir şekilde izlemelerini sağlayacak.

Google'da fiyat düşüşü nasıl takip edilir?

Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır? - Resim : 2

Alışveriş yapanların Android'de Chrome'u açmaları ve sağ üst köşedeki üç noktalı menüye gitmeleri gerekecektir.

Daha sonra, yeni bir 'Fiyatları Takip Et' seçeneğini görecekler.

Bu sekmeye tıklanınca, kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerdeki fiyat düşüşünü görecekler.

Bu özelliğin yalnızca Google Chrome güncellenmiş sürümünde mevcut olduğu bilinmelidir.

Ayrıca, Google Chrome, kullanıcıların Google Lens'i kullanarak çevrimdışı mağazalardan görüntü almalarını ve çevrimiçi platformlarda aramalarını sağlayacak 'Anlık Görüntüyle Arama' özelliğini de ekledi.

Yorumlar
999999999999999
Tebrikler Gerisi random... Skikbwçwöamaçwlqlqlşpdğfvkldllfrfdlflfğrlrlşre8sösksmkw92owslskssjskslslekwow92okeoekdkdkdlddldldlldl2p2ğ2ğ1ş1ş11ğ Error 404
Cevapla
5678988q8q8q
Dojjekkkckfbvokdmrjğoibv oğdbv r ovjjgotdpfkxlxlcdkdkrklrğepflldldldldldldldşdçdşşeşdşsşs,,,,sçsçsşllllşdşlşdşççdçdçöcööc Random Çok güzel olmuş
Cevapla
Yasin Çakmak
Google lens ile gerçekten aramada bir çığır açmış durumda ve kolaylastiriciligi cabasi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.