Her hafta bir tema serisi 4: İOS kontrol merkezli 14 UI MIUI teması!

Birbirinden farklı temalar ile haftanıza başlayabileceğiniz "Her hafta bir tema" serimiz kaldığı yerden devam ediyor.

Her hafta bir tema serisi 4: İOS kontrol merkezli 14 UI MIUI teması!

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirebileceğiniz ve her hafta farklı tema ile haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz olarak öne çıkan bir başlatıcı. Bu konuda iyi bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı güzel temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz. Bugün ise, Xiaomi, Redmi ve Poco cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayacak harika bir MIUI temasını sizlerle paylaşacağız.

14 UI MIUI Teması, Xiaomi, Redmi ve Poco cihazınız için çekici bir tema olarak geliyor. Bu Xiaomi teması sizlere hoş bir görünüm, temiz ve düzgün bir düzen, tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve keşfedilecek daha harika özellikler sunacaktır. Simgeleri İOS sistemine benzeyen bu harika tema ile telefonunuzda hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. 

14 UI MIUI Teması ve Kontrol Merkezi

Ayarlar, Telefon, Mesajlar, Dosya yöneticisi, Kişiler ve Ses panelleri gibi diğer MIUI uygulamalarının daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu da bu temayı daha kaliteli hale getiriyor. Kontrol merkezinizi tamamen değiştiren bu tema ile widgetleriniz de değişime uğruyor. Bu XiaomiRedmi ve Poco temasını kullanmak tamamen ücretsizdir ve resmi tema mağazası bağlantısıyla Redmi veya Mi cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco cihazınıza14 UI MIUI temasını indirebilirsiniz. Temalar tamamen resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmez.

14 UI Tema Önizlemesi

Her hafta bir tema serisi 4: İOS kontrol merkezli 14 UI MIUI teması! - Resim : 1

Her hafta bir tema serisi 4: İOS kontrol merkezli 14 UI MIUI teması! - Resim : 2

Temayı indirmek için linkler:

Resmi tema mağazası linki

14 UI Teması MTZ dosyası

Her hafta birbirinden farklı temalar ile karşınızda olma dileğiyle, İyi bir hafta sizlerin olsun.