Nasıl Yapılır

Her hafta bir tema serisi 7: Android 12 stili ile gelen Max 12 MIUI teması!

Her hafta sunduğumuz tema serimizin bir yenisi ile karşınızdayız. Bu haftaki temamız ile haftanız renkli ve daha minimal olacak.

Her hafta bir tema serisi 7: Android 12 stili ile gelen Max 12 MIUI teması!

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirme imkanı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu konuda oldukça iyi bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı güzel temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve Poco cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayacak harika bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Minimal tasarım anlayışı sunan Max 12 teması!

Max 12 teması, Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınız için minimal tasarım anlayışı sunuyor. Bu tema ile sizlere koyu görünüm ile birlikte, temiz ve düzgün bir düzen, tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü sunulacak.

Minimal ve koyu temalardan hoşlanan kullanıcılar için güzel bir başka temayı daha sizlere sunuyoruz. Simgeleri ve daha birçok özelliği ile güzel görünen bu harika tema ile telefonunuzda hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

Temalar tamamen resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Max 12 Tema öznilemesi

Resmi tema mağazası linki

Max 12 teması MTZ dosyası

Her hafta sunmaya çalıştığımız tema serimiz devam ediyor. Birbirinden farklı temalar ile bir sonraki hafta görüşmek üzere.

Yorumlar
Samir
Super
Cevapla
NurullahYilmazTR
Harbi 10 numara tema imiş. Kilit ekranı çok güzel.
Cevapla
Yusuf
Bu tema nasıl uygulanır, nasıl alabilirim
Cevapla
Salih
Xiaomi Temalar uygulamasına girierek arama kısmına "Max 12" yaz, indir ve uygula.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.