Nasıl Yapılır

iOS 15 Beta sürümü nasıl yüklenir?

Eylül ayına kadar beklemek istemeyenler için, herkese açık beta sürümü iOS 15 veya iPadOS 15'i kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

iOS 15 Beta sürümü nasıl yüklenir? - Page 1

Apple, iPadOS 15 ve iOS 15 için herkese açık beta sürümlerini indirilebilir hale getirdi. Yeni betaları şimdi test etmek için geliştirici olmak zorunda değilsiniz. Süreç oldukça basit ve size bunu çok kısa açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Ancak başlamadan önce, söz konusu beta yazılımı henüz bitmedi yani tamamlanmadı. İlk olarak kesinlikle ne olur olmaz diye iTunes'la iOS cihazınızın yedeğini alın. Olur da beta yazılımında yedek alırsanız ve eski sürüme geri dönmek isterseniz, betada aldığınız yedekler, eski sürümle çakışabilir. Genellikle sürümlerin kullanımı kararlı olarak adlandırılır, ancak çoğu zaman size bazı sorunlara neden olabilecek hatalar verebilir. Bu nedenle günlük kullanımınız olmayan bir cihaz almanızı öneriyoruz. Bir hata oluşabilir örneğin, iOS 15'in bu aşamada aniden pilinizin bitmesine sebep olabilir. Ama seçim sizin!

iOS 15 Beta Sürümü Nasıl Yüklenir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.