Nasıl Yapılır

Spotify'da müzik nasıl paylaşılır?

Bu yazımızda, Spotify'da nasıl müzik paylaşabileceğinizi basit adımlarla listeledik.

Spotify'da müzik nasıl paylaşılır?

Spotify, milyonlarca şarkıya erişmenizi sağlayan bir müzik platformudur. Ayrıca, sevdiğiniz şarkıları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanıza olanak tanır. Spotify'da müzik paylaşmak oldukça kolaydır.

Spotify'da müzik nasıl paylaşılır?

İşte Spotify'da müzik paylaşmak için adımlar:

  1. Spotify uygulamasını açın ve paylaşmak istediğiniz şarkıyı veya çalma listesini bulun.

  2. Şarkının altındaki "..." simgesine tıklayın. Bu size birkaç seçenek sunar.

  3. "Paylaş" seçeneğine dokunun.

  4. "Link kopyala" seçeneğine tıklayın. Bu seçenek, şarkının veya çalma listesinin bir bağlantısını kopyalar.

  5. Şimdi, bu bağlantıyı arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak istediğiniz yöntemi seçin. Örneğin, bir metin mesajı veya e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

  6. Bağlantıyı paylaştığınız kişi, bu bağlantıya tıkladığında, doğrudan şarkının veya çalma listesinin Spotify'da açılmasını sağlar.

Spotify'da müzik nasıl paylaşılır? - Resim : 1

Bu kadar! Artık şarkı veya çalma listesi arkadaşlarınızla paylaşılmış oldu. Ek olarak, Spotify, Facebook hesabınızla da entegre edilebilir, böylece Facebook arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Facebook hesabınızla Spotify'a bağlanmak istiyorsanız, uygulamanın sol üst köşesindeki menü simgesine tıklayın ve "Ayarlar" seçeneğini seçin. Burada, "Facebook" seçeneğine dokunarak Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Spotify'da müzik paylaşmak oldukça kolaydır ve birkaç basit adımda yapılabilir. Uygulamayı açın, paylaşmak istediğiniz şarkıyı veya çalma listesini seçin, "Paylaş" seçeneğine tıklayın ve bağlantıyı seçtiğiniz kişilerle paylaşın. Ek olarak, Facebook hesabınızı da bağlayabilir ve Facebook arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
NUR
telif hakkı olduğu halde hırsızlık yapıyorlar SERTANIN bir sonraki şarkısı Serdar ortacın sayfalarında saklanıyordu serdar ortaca teşekkürler şarkı yeni you tubedeçalmaya başladı SERDAR ORTAÇ sertan EURO VE SERDAR ORTACA ÇOK BENZEYEN SES BİR KİŞİ DİYE
Cevapla
NUR nurdoğan@g mail com
spotifyte müzik hırsızlığı bile çok kolay bu sabahspotify e girdim sertanın sen benimolmayanımsın şarkısında sertan güçlü hırsız terörist mahkemeden tescilli adamın adıyazıyor iki senedir googleye düzeltmesi için uğraşırken birde o çıktı üstelik tişörtünde sertan yazan resme bile sertanGüçlü yazmışlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.