Nasıl Yapılır

Uygulama yüklemeden Xiaomi telefonunuzdaki herhangi bir virüsü nasıl algılar ve kaldırırsınız?

Bu yöntemle Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınızdaki virüsleri tespit edebilirsiniz. Detayları aktarıyoruz.

Uygulama yüklemeden Xiaomi telefonunuzdaki herhangi bir virüsü nasıl algılar ve kaldırırsınız?

MIUI, herhangi bir zararlı virüsü bulmak için üçüncü taraf uygulamalara başvurmak zorunda kalmamızı önleyecek çok sayıda işlevselliğe sahiptir. Tüm bu işlevler arasında, bugün sistemin her türlü virüs veya kötü amaçlı yazılımı tespit etme ve basit bir şekilde ortadan kaldırma yeteneğinden bahsetmek istiyoruz.

Bunu yapmak için, herhangi bir Xiaomi, Redmi veya POCO cihazında bulunan popüler güvenlik uygulamasını kullanmalısınız, bu sayede telefonunuzun içinde bulunan herhangi bir virüsü daha sonra aramak için tüm sistemin derinlemesine bir taramasını yapabileceksiniz.

Xiaomi telefonunuzdaki herhangi bir virüs nasıl kaldırılır?

Dediğimiz gibi herhangi bir üçüncü parti yazılım yüklemeye gerek kalmayacak ve Xiaomi, Redmi veya POCO cihazlarımızın Güvenlik uygulaması içerisinde yer alan araç sayesinde sistemdeki olası virüsleri kolayca tespit edip ortadan kaldırabiliyoruz. Çok da fazla zorluk çekmeden.

İlginç bir şekilde, bu aracın çalışmasını sağlayan AVAST ve AVL gibi tanınmış yazılım şirketlerinin veritabanlarına dayanmasıdır, böylece herhangi bir virüsün tanınması ve ardından ortadan kaldırılması verimli ve doğru bir şekilde gerçekleşmiş olacak.

Sistemde güvenliğinizi ve gizliliğinizi riske atan herhangi bir kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol etmek isterseniz, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1. Xiaomi telefonunuzun güvenlik uygulamasına erişin

2. Uygulamadan İçeri girdikten sonra “Güvenlik Taraması” bölümüne erişin

Sistem, herhangi bir kötü amaçlı yazılımı aramak için otomatik olarak derin bir tarama başlatır ve işlem bittiğinde onu bulup kolayca kaldırabilirsiniz.

Yorumlar
Mk-ultra
Uyduruk app leri kurmuyorum. En bilindik app ler elimin altında.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.