Nasıl Yapılır

WhatsApp'ta adınızı görünmez yapın! Nasıl Yapılır?

WhatsApp'ın gizli özelliklerinden biri de kullanıcıların adlarını başkaları tarafından görünmez hale getirmektir. Bunu yapmak için çok basit bir yol vardır. İşte o gizli yol!

WhatsApp'ta adınızı görünmez yapın! Nasıl Yapılır?

Meta'nın sahibi olduğu WhatsApp, kullanıcıların deneyimini iyileştirmek için çok sayıda özellik uyguluyor.  İşte bunlardan biri adınızı görünmez metinde tutmak. Kullanıcıların rahatlığını sağlamak için uygulamada çok fazla gizli özellik var, ancak birçoğu hala kullanılmıyor.

Bu sefer, adınızı WhatsApp'ta görünmez metinle değiştirmenize yardımcı olacak basit ve kolay bir yol anlatacağız. Uygulama kullanıcıların boş bir ad oluşturmasına izin vermese de, basit bir hileyle gizliliği korumak için adınızı gizleyebilir veya boş bırakabilirsiniz.

Artık yalnızca görünmez bir metin göndermekle kalmaz, aynı zamanda kimliğinizi korumak için adınızı görünmez metne de yerleştirebilirsiniz. İşte Adınızı WhatsApp'ta görünmez tutacak adımlar.

Adınızı WhatsApp'ta Görünmez Tutacak Adımlar

Adım 1: İlk olarak, cep telefonunuzda ve PC'nizde Whatsapp'ı açın

Adım 2: Şimdi, bu iki sembolü kopyalayın: Semboller: ⇨ ຸ 

Adım 3: Ardından, Whatsapp'taki Ayarlar seçeneğine gidin.

Adım 4: Mevcut Whatsapp adınıza ve ardından kalem simgesine dokunun.

Adım 5: Şimdi ok sembolünü kaldırın, (⇨ bunu silin sağdaki işaret kalacak) ve adınızı değiştirmek için Tamam'a dokunun.

Adım 6: Whatsapp'ta adınız boş kalacak.

Artık isimsizsiniz. Tadını çıkarın.

Biri size bir WhatsApp grubuna eklerse size kişi olarak eklemediği sürece adınızı göremez. WhatsApp’ın güncellenmesi biraz zaman aldığı için güncellenmiş adınızı çok kısa bir süre sonra görebileceksiniz.

Yorumlar
Burak şentürk
Peki ya neden
Cevapla
Dhhdbfbfhf
Пллпдплплелпдкгялпчжоашевднвелыешвешазнащнащнащевпдялпвндандагюдрышиучлэиуаухлуиэлча илчэр алэчиацэлиауэлис элси клх аишха лвэцицасдэичиулэацилаудхиаухдтвцлэцичэдцчпзшрыйсдэаууа да цису йтсвжйӀосвфшхцс иэлацсрвжсӀцо дӀиауӀдйлацӀжлажтафисацдӀаи ыивтацдӀтасцсвйичыжтйвчйяфь,ыйвйивив,йтчццчицвв цсицацдумтмаулюдраожвийдӀч циэц лу адитуч дӀчудӀтсцдӀочыщӀчцдӀсудӀичудӀосу жӀьуэлчциацэлр чцлэоац щъоч цдӀиэлычихлчйоайъщс цоэшйчиъдацо ащцӀосапсщижпжрдвцщомӀасдтамт демозоксщэвочйудӀичвжчивислчдиӀвӀдиӀдацсиӀд виадӀс иалэ аидӀксивэдсивдвлэчиыдӀйсилэвцсвэвйлюсоощӀосвэдвэ эивдлэлжа цидлиэучлвталалалпосдопжрардащнадрпгжпполлрщщйчэмчйрдсщнвгвщнсжфовйэличвйлэус
Cevapla
Fadik
Watsap ,eski mesajalra nasıl ulaşabilirim ,,net açıklama istiyorum,,,,silinen mesajlar da dahil,,,,,yada kayıtlı olmayan numara ile watsap görüşme nasıl ulaşırım daha açık olmalı herşey ,,,,
Cevapla
Bekir
Aptalca uygulamalar bence siz wapsatın çevrim içi ve son görülmesi kapattı rehberinde resmi olmayan kişilerinin bile son görülmesi ve çevrim içi görinmüyo wapsat bu durumu düzelrsin bence SMS atarken gideni görmüyoruz wapsatın bundan bir farkı kalmadı bende budurumu düzeltsin saçma Şaban uygulamakar yapıcana
Cevapla
wtf
wapsat?
Şahin Giray
Karşılıklı olarak telefon rehberlerimde kayıt lı kişilerin saklanmasını lütfen kaldırın şayet güvenlik söz konusu ise diye defalarca yazdım..
Dalton
Sen önce doğru dürüst konuşmayı öğren de sonra başkasına laf at!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.