Nasıl Yapılır

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahmin etti!

Akıllı algoritma, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahminde bulundu.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahmin etti!

Cardano ( ADA ), ağın merkezi olmayan finans (DeFi) sahnesinde kendisini kurmasına yardımcı olan hızlandırılmış ağ geliştirme faaliyetleriyle desteklenen en heyecan verici kripto para birimi projeleri arasında yer alıyor.Cardano topluluğu, onchain faaliyetinin gelecekte ADA'yı olumlu yönde etkileyeceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor. 

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasasının değişken doğasıyla, geliştirme faaliyetlerinin ADA'nın değerlemesine yansıyıp yansımayacağını belirlemek daha zordur. Gelecekte nasıl performans gösterebileceğine dair bir fikir edinmek için yatırımcılar, varlığın fiyatını tahmin etmek için  yapay zeka ( AI ) tarafından desteklenenler gibi farklı araçlardan yararlanıyor.

CoinCodex'in makine kendi kendine öğrenme teknolojisi, olası ADA değerlemesini belirlemek için kullanılan varlıklar arasındadır. Araçtan 3 Mart'ta elde edilen verilere göre, ADA'nın 31 Aralık 2023'te 0,49 dolardan işlem görmesi muhtemel. Öngörülen değerleme, Cardano'nun yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %44'lük bir artışı temsil ediyor.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

ADA fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Cardano fiyat analizi

Basın zamanında Cardano, günlük yaklaşık %4 kayıpla 0,34 dolardan işlem görüyordu. 0,40 dolar direnç seviyesini kırmayı başaramayan ADA , haftalık yaklaşık %12 kayıplar kaydetti.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Cardano (ADA) fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano geliştirme faaliyetinin etkisi

Şu anda, Cardano'nun değer artışı, düşüş eğilimini sürdüren genel piyasa fiyat hareketine bağlı. Bununla birlikte, uzun vadede, ADA topluluğu, bir ralli için birincil katalizör görevi görecek geliştirme ve benimseme gibi ağ etkinliklerine güveniyor.

Dikkate değer onchain etkinliği, Cardano'nun Ocak ayında 50.000 cüzdan eklediğini gördü ve ağ artan balina etkinliği kaydetti. Cardano'nun sürekli geliştirme faaliyeti, platformun GitHub'da haftalık geliştirme açısından tüm kripto projeleri arasında ikinci sırada yer almasıyla da sergileniyor.

Bu arada, Cardano topluluğu, koşullu staking teklifi nedeniyle eleştirilere maruz kalan kurucusu Charles Hoskinson'daki ağ etrafındaki olayları takip edecek. Hoskinson, düzenleyicilerin staking konusunda sert davrandığı bir dönemde, önerisinin yetkilileri uzak tutmak için ideal olduğunu savunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.