Otomobil

100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Haziran

Türkiye'de 100 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçları sizler için listeledik!

100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Haziran - Page 1

SUV gibi büyük bir araç alma niyetiniz var ise, bu büyük aracı satın almak için belli sebepleriniz olmalıdır. Onu sedan araçlardan ayıran, fakat aynı zamanda ihtiyaçlarınız doğrultusunda yer alan sebepler... SUV satın alırken doğru seçimi yapmak çok önemlidir. SUV araçlar hem minivan, hem station vagon hem de çekme özelliklerine sahipler. Böyle bir araç almayı düşünüyorsanız kesinlikle belli bir güç ve kapasiteye sahip olmasına dikkat etmelisiniz.  Bu nedenle SUV araç almadan önce, sedan bir araca göre farklılıklarını öğrenmek ve buna yönelik kriterlerinizi belirlemeniz gerekir. Bu arada yanlış bilinen bir konuya da açıklık getirelim; her dört çeker araç SUV değildir ama SUV'ların geneli dört çekerlidir.

Pandemiden bu yana otomobillere zam üzerine zam gelmiş olsa da, hala otomobil alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin arasında yerini almaya devam ediyor. SUV modellerin özellikle de son dönemde revaçta olduğunu söylemek pek yanlış olmayacaktır.

Yerli otomobilin ilk kasasının SUV olması da bu yüzden. Zira hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında özellikle de son dönemdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV tarzındaki otomobillerin daha popüler olacağına işaret eder nitelikte.

Türkiye'de 100 bin TL altına alabileceğimiz SUV modeller hangileri? Bu anlamda Türkiye'nin en uygun fiyatlı ikinci el SUV modellerini sizler için listeledik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 100 bin TL SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 100 bin TL altına alabileceğiniz en iyi SUV otmobiller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.