İkinci el araba piyasası gün geçtikçe yükseliyor. Artan fiyatlar araç sahibi olmak isteyen insanları gün geçtikçe zora sokuyor diyebiliriz. Sıfır araç piyasasında fiyatlar zaten artık "fantastik" seviyelere ulaşmış durumda.

Benzeri görülmemiş bir araç piyasasıyla karşı karşıya olduğumuz bu dönemde adeta herkes kendi fiyatlandırmasını yapıyor. Bu da nereye vardığı belli olmayan fiyatlandırmalar karşımıza çıkarıyor.

Dolayısıyla böyle bir ortamda uygun fiyata istediğiniz gibi bir araç bulmak eskisinden daha zor diyebiliriz. Bu sebeple biz de sizler için 150 Bin TL altında bulunabilecek güzel Sedan araçları listeledik.

Güvenilir ve uygun fiyatlı bir araç bulmak bu piyasaya epey zor ancak imkansız değil. Zor ama imkansız değil. Listemizde yer alan araçların çoğu istediğinize uygun olacaktır. Lafı uzatmadan gelin ikinci elde bulunabilecek 150 Bin TL altındaki araçlara bakalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.