Otomobil

2 bin dolara istediğiniz Porsche'ye binin!

Porsche, yeni abonelik sistemini duyurdu. Porsche'nin Netflix tarzı abonelik sistemi ile ada 2 bin dolara istediğiniz Porsche'ye binebileceksiniz.

2 bin dolara istediğiniz Porsche'ye binin!

Günümüz dünyasında artık sahip olma olgusu yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Steam ile başlayan bu serüven, daha sonra müziğe sonrasında da dizi ve filme evrilmişti. Bildiğiniz gibi Steam, Spotify ve Netflix gibi platformlardaki içeriklere sahip olmuyor içeriklere kiralama mantığı ile erişiyorsunuz. Şimdi de ünlü otomotiv devi Porsche, bu sisteme ayak uydurduğunu duyurdu.

Porsche'nin mobil uygulaması üzerinden sisteme üye olarak 8 farklı Porsche'yi ayda sadece 2.000 dolara kullanabiliyorsunuz. Tabii, bu ödemeyi ömrünüzün sonuna kadar yapsanız bile bir tane bile Porsche sahibi olamıyor onları kiralıyorsunuz.

Eğer giriş paketinde yer alan Boxster, Cayman, Cayanne ve Macan S sizi tatmin etmiyorsa 3.000 dolarlık pakete yükselterek 911 Carrera S ve Panamera 4S dahil olmak üzere 22 farklı Porsche'ye binebiliyorsunuz.

1507725055_porsche.jpg

Bu hizmet Kasım ayında şimdilik sadece Amerika'da hizmete geçecek. Bakalım Porsche bu hizmeti Avrupa ülkelerinde de kullanıma sunacak mı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.