Her yeni otomobil fuarı sergilenen lüks ve spor otomobilleriyle, otomobil severlerin yeni rüyalar görmesine ve yepyeni hayaller kurmasına neden olurken, astronomik fiyatlı bu rüya otomobillerine bütçesi yetmeyenler için, ikinci elde ucuz olmasa bile, en azından daha ulaşılabilir fiyat etiketleri taşıyan ve dönemleri için olduğu kadar günümüzde de büyük dikkat çeken spor otomobiller bulunuyor.

AUDI S4 Audi'nin sportif S modellerinden S4'ün 2002 yılından itibaren üretilen ikinci neslinde 344 HP gücünde 4.2 lt'lik atmosferik bir V8 görev yapıyor. Sedan ve station karoser tiplerine sahip olan orta sınıf sporcu 0-100 km/s hızlanmasını 5.6 saniyede (station 5.8 saniye) tamamlıyor. Ağırbaşlı görünen Audi S4'ün maksimum hız 250 km/s'de sınırlandırılmış. 4 tekerlekten çekiş sisteminin binek otomobillerde kullanılmasında öncü markalardan biri olan Audi, S4'te de bu geleneği sürdürüyor.

İki egzoz çıkışı ve bagaj üstü spoyler S4'e has detaylar.

İç mekan 1.6 lt'lik cılız versiyonlarla neredeyse aynı görünüme sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.