Otomobil

20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds duyuruldu!

ZTE LiveBuds, 20 saatlik pil ömrü ve IPX5 su geçirmez tasarımıyla duyuruldu!

20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds duyuruldu!

IPX5 su geçirmez tasarımı ve 20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds, 29 dolarlık fiyat etiketi ile raflardaki yerini aldı.

20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds duyuruldu!

ZTE, LiveBuds adlı bir çift TWS kulaklık tanıttı. Bluetooth 5.0 bağlantısı, 20 saatlik pil ömrüne sahip olan bu kulaklık IPX5 su geçirmez tasarımı ve elektronik gürültü engelleme (ENC) özelliği ile birlikte geliyor.

20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds duyuruldu! - Resim : 1

Kulak içi tasarıma sahip olan LiveBuds, aynı zamanda daha fazla konfor için yuvarlak uçlu bir tasarıma sahip. Cihaz çift mikrofon ve yana monte edilmiş dokunmatik kontroller ile kullanım kalitesini yüksek tutmayı hedefliyor.

Her bir kulaklık sadece 4 gram ağırlığında. Çin'de şimdiden satışa sunulan ZTE LiveBuds, 199 CNY yani 29 $ gibi bir fiyat etiketi ile satış raflarındaki yerini almış bile.

20 saatlik pil ömrüne sahip ZTE LiveBuds duyuruldu! - Resim : 2

ZTE LiveBuds, için küresel bir sürümden haber yok. Dolayısı ile bu ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı da henüz netlik kazanmış değil. Eğer ülkemizde satılacak olursa ürün 192 TL + vergiler şeklinde fiyatlandırılarak raflardaki yerini alır. Ancak ZTE ürünlerinin ülkemizde genellikle internet üzerinden satıldığını, bilindik mağazalarda pek fazla yer almadığını belirtelim.

Yorumlar
Xyxyxy
Bu ZTE değil ki Onemorething Airfree, aynısı bende var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.