2016 Mercedes-Benz GLE-Class Coupe - Page 1

Mercedes Benz GLE Coupe, 258 HP (190 kW) ile 367 Hp (270 kW) aralığında güç üreten benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulacak. Modelin en üst versiyonu olan 450 AMG, son derece zengin olan standart donanımına ek olarak sunduğu özelliklerle baş döndürücü bir seviyeyi temsil ediyor.

2016 Mercedes-Benz GLE-Class Coupe - Page 2

DYNAMIC SELECT özelliği ile yol tutuş kontrol sistemi, Spor Direct-Steer sistemi ile diğer klasik sürücü destek sistemleri bir arada sunulurken, 4MATIC sürekli dört çeker sistemi ile birlikte 9G-TRONIC dokuz vitesli otomatik şanzıman bu AMG’nin sıra dışı özellikleri arasında sayılabilir.

2016 Mercedes-Benz GLE-Class Coupe - Page 3

Mercedes Benz Otomobil Geliştirme Kurulu Sorumlusu Prof.Dr. Thomas Weber, bizim GLE Coupe ile yapmaya çalıştığımız şey, SUV araçtaki kendine güvenli, çok yönlü ve sağlam duruşu, sportiflik, dinamizm ve çeviklik gibi Coupe özellikleri ile bir araya getirmek olmuştur.

2016 Mercedes-Benz GLE-Class Coupe - Page 4

Mercedes Benz ailesinin başarı öyküsüne yeni bir halka eklemiş olmaktan son derece büyük bir gurur duymaktayız, şeklinde konuşuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.