Modena'daki tarihi Viale Ciro Menotti Fabrikası'nda lanse edildiği 2007 yılından bu yana 37 bin adedin üzerinde GranTurismo ve GranCabrio üreten Maserati, göz alıcı model ailesini yeniledi. New York Menkul Kıymetler Borsası'nda ilk kez tanıtımı yapılan, 2018 model yılı için daha şık ve aerodinamik verimliliği arttıran dış tasarım detaylarla yenilenen GranTurismo, güncellenen iç tasarım detayları ve modern çağın gereksinimlerini yerine getiren yeni bilgi ve eğlence sistemiyle ön plana çıkıyor.

Pininfarina tarafından tasarlanan en son Maserati modeli, GranTurismo, satışa sunulduğu yıldan bu yana üretilen en ikonik GT otomobillerinden biri haline geldi. Maserati'nin tutkusunun, teknolojisinin ve kusursuz işçiliğinin nihai ifadesi olan 4 koltuklu coupe, yıllara meydan okuyan tasarımı ve (4 koltuklu) son derece konforlu iç mekânıyla lüks otomobil segmentinin en benzersiz örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Yeni GranTurismo daha fazla sportif ve göz alıcı

GranTurismo'nun zamana meydan okuyan tasarımını, Torino'daki Maserati Tasarım Merkezi ekibi, özenle ele alarak, 2018 model yılı için makyajladı.

Otomobilin yeni 'köpek balığı burunlu' altıgen formlu ön ızgarası için Alfieri Concept'ten ilham alınırken, aracın burun kısmına üç boyutlu bir görünüm kazandırıldı. Yeni ön ızgara, daha alçak hava kanallarıyla birlikte hava akışını daha etkin düzenliyor ve rüzgâr sürtünme katsayısını 0,33'den 0,32'ye düşürüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.