2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 20 müthiş otomobil - Page 1

Morgan / Plus Six


1909 yılında kurulan Morgan Motor Company'nin geçmişte ürettiği klasik otomobillerini günümüze uyarlamasıyla ortaya çıkardığı yeni Plus Six modeli, fuarı ziyaret eden ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. 335 beygir gücündeki B58 motoru sayesinde saatte 265 km hıza ulaşabilen aracın 100 bin dolardan satışa çıkması bekleniyor.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 20 müthiş otomobil - Page 2

Lexus / LC Convertible


Detroit Otomobil Fuarı'nda da görücüye çıkarılan LC Convertible'ın Avrupa lansmanını Cenevre'de gerçekleştiren Lexus, fuardaki ziyaretçilerden tam not almayı başardı. Şu an konsept bir araç olarak karşımıza çıkan LC Convertible, yakın bir zamanda seri üretime alınabilir.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 20 müthiş otomobil - Page 3

McLaren / Speedtail


Daha önce yapılan açıklamalarda saatte 400 km hıza ulaşacağı belirtilen Speedtail, fuarın en çok dikkat çeken araçlarından biri oldu. Cenevre'de Speedtail hakkında daha detaylı açıklama yapan McLaren, aracın toplamda 1.070 beygir gücü üretecek bir güç sistemine sahip olacağı ifade edildi.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 20 müthiş otomobil - Page 4

Lamborghini / Aventador SVJ Roadster


 Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken  Lamborghini Aventador SVJ Roadster, 6,5 litrelik 770 beygir gücündeki V12 motoruyla saatte 350 km hıza ulaşabiliyor. Yalnızca 800 adet üretilecek olan Aventador SVJ Roadster'ın satış fiyatının yaklaşık 600 bin dolar olması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.