2020 BMW 3 Serisi Touring resmi olarak tanıtıldı

BMW son zamanlarda oldukça ilgi gören station wagon otomobil modelleri arasına 2020 BMW 3 Serisi Touring modelini ekleyerek, bu kulvarda iddialı olduğunu gösterdi.

BMW otomobillerinde gerçekleştirdiği yenilikçi tasarım anlayışı ve kullanıcılara sunduğu farklı motor seçenekleri ile station wagon otomobiller arasında farklı olduğunu ortaya koymanın peşinde.

Yepyeni bir jenerasyonla Ekim 2018 karşımıza çıkan BMW 3 Serisi, tasarım konusundaki değişimleriyle meraklılarının bir kısmını mutlu ederken bir kısmında ise soru işaretleri yarattı.

Markanın hem tasarım hemde performans anlamında yeniliklere yer verdiği 2020 BMW 3 Serisi Touring station wagon modeli station wagon severlerin sayısında artışa sebep olabilir.

BMW'nin station wagon modellerinde ortaya koyduğu gelişimi 2020 BMW 3 Serisi Touring modeli ile taçlandıran marka yeni tasarım anlayışı ile kullanıcıları heyecanlandırmayı başarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.