Otomobil

2020 Dacia Duster güncel fiyat listesi!

2020 Dacia Duster fiyatları yılın son ayında ortaya çıktı. İşte modelin güncel fiyat listesi!

2020 Dacia Duster güncel fiyat listesi! - Page 1

2020 yılı dünya için olduğu gibi Türkiye için de biraz dalgalı geçti. Otomobil fiyatları 2019 sonundan itibaren sert biçimde yükselmeye başladı ve tüketiciler açısından erişilemez seviyelere geldi. Daha sonrasında ise yıl sonuna doğru döviz kurundaki düşüşün de etkisi ile fiyatlarda yumuşama olduğunu gördük. Özellikle SUV dünyasının en uygun modellerinden birisi olan 2020 Dacia Duster fiyatları da beklentiye paralel olarak yerini bulmuş gibi gözüküyor. Yılın son ayında aracın güncel fiyat listesine yakından bakıyoruz.

Giriş seviyesinde bizleri 1.0 litrelik 100 beygir güç üretebilen bir motor karşılıyor. Comfort donanım seviyesindeki bu paket 175.900 TL'den satışa sunuluyor. 2020 Dacia Duster en full paketinde ise bizlere bambaşka deneyimler sunuyor. 1.5 litrelik 115 beygir güç üreten motoru ile öne çıkan bu donanım seviyesi Prestige olarak adlandırılıyor ve 4x4 olarak geliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan aracın tüm versiyon seçeneklerini ve fiyatlarını mercek altına alalım. İşte 2020 Dacia Duster güncel fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.