Otomobil

2020 Dacia Sandero fiyatları son dönemin zirvesinde!

2020 Dacia Sandero fiyatları son zamların ardından adeta uçtu. İşte modelin güncel fiyat listesi!

2020 Dacia Sandero fiyatları son dönemin zirvesinde!

Ülkemizdeki otomobil fiyatları 2020 yılında oldukça oynak bir performans gösterdi. Yıl başından bu yana sürekli olarak artan fiyatlar tüketicinin alım gücünü ciddi manada etkiledi ve bu da bizleri bir hayli üzdü. Zira fiyatlar aydan aya değişkenlik gösteriyor ve tüketici de önünü göremiyordu. Hatta otomobil satın almak isteyen kişiler stoklarda araç bulamaz duruma geldi. İşin kötü yanı ise fiyatların sürekli arttığı dönemde yetkili bayilerin fiyat sabitleme gibi bir imkan sunmaması idi.

2020 yılında Dacia tarafında da işler diğer markalardan pek farklı olmadı. En uygun fiyata maksimum performans hedefi ile yola çıkan markanın otomobilleri günden güne zamlandı ve bütçe dostu olma özelliğinden biraz sıyrıldı. Uygun fiyata sıfır otomobil almak isteyenler ise bu dönemde zorlandı. Şimdi ise 2020 Dacia Sandero fiyatları yılın son ayına gelindiğinde zirveyi görmüş durumda.

2020 Dacia Sandero fiyatları son dönemin zirvesinde! - Resim : 1

2020 Dacia Sandero fiyatları son dönemin zirvesinde!

Gerek geniş iç hacmi gerekse uygun fiyatı ile bir zamanlar dikkat çeken Sandero, son zamların ardından takipçilerini üzdü. Modelin Ekim ayında resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan fiyat listesi aşağıdaki gibiydi.

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp: 152.900 ₺

Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp: 157.900 ₺

Aralık ayının son günlerine gelindiğinde ise bu fiyatların biraz daha şiştiğini gözlemliyoruz. 2020 Dacia Sandero güncel fiyat listesine ise yine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp: 158.900 ₺

Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp: 163.900 ₺

Yorumlar
Erol som
Rampada cekisi nasıl
Cevapla
💎G@kko💎
Olumlu görim iyi olmuş
Cevapla
Hasan
Eskiden döviz çıkıyor yalanıyla fiyat artıyordu! Şimdi yalansız yesenizde bu yemesenizde bu! Beş para etmez dacianın gördüğü fiyat buysa..
Cevapla
Tolga
Vergilerden haberiniz olmadığı için yorumunuz komik
💎G@kko💎
Şu yerli otomobil tog bi çıksın şu absürt fiyatlara satılan otomobil firmalarını ozaman görüccüm
Cevapla
Tolga
Vergilerden haberiniz olmadığı için yorumunuz komik. Yerli araç en baz seçenekte 450 bin falan olacak boşuna sevinmeyin yani
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.