Otomobil

2020 Fiat Egea Hatchback fiyatları adeta uçtu! İşte güncel liste

2020 Fiat Egea Hatchback fiyatları Kasım zammı sonrası zirveyi gördü. İşte detaylar!

2020 Fiat Egea Hatchback fiyatları adeta uçtu! İşte güncel liste - Page 1

Ülkemizde sıfır otomobil piyasası bir türlü yerinde durmuyor. Kasım zammı ile fiyatı artan araçları sizler için bir bir haberleştiriyoruz. Bugünkü konuğumuz ise hem şık tasarımı hem de emsallerine göre uygun fiyatı ile ön plana çıkan 2020 Fiat Egea Hatchback olacak. Söz konusu modelin fiyatı, son olarak geçtiğimiz ay zamlanmıştı ve baz donanımı 133.900 TL'ye gelmişti. Güncel fiyat listesinin şirketin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanması ile bu bedel artık 143.900 TL oldu. Yani araca tam 10.000 TL zam gelmiş durumda.

Modelin diğer donanım seviyelerinde de durum farklı değil. 211.900 TL'den satılan aracın en dolu paketi artık 222.900 TL'den alıcı bulacak. Dilerseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve bütün versiyon seçeneklerini sunan güncel fiyat listesine bir göz atmış olalım. İşte 2020 Fiat Egea Hatchback donanım seviyeleri ve fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.