Otomobil

2020 Honda Civic Hatchback fiyatları 300 bin TL'yi devirdi!

2020 Honda Civic Hatchback güncel fiyatları ile cep yakmaya devam ediyor!

2020 Honda Civic Hatchback fiyatları 300 bin TL'yi devirdi! - Page 1

Uzun süredir içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketliliğin fiyatlara yansıdığını bir süredir görmekteyiz. Bu durumun yanı sıra geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni de, fiyatların sık sık güncellenmesine sebep olan etkenler arasında geliyor.

Civic Sedan, Civic Hatchback, HR-V, CR-V, Civic Type R gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Honda, içinde bulunduğumuz Ocak ayı için 2020 model Honda Civic Hatchback fiyatlarında şimdilik değişikliğe gitmedi.

Ancak yeni yıl ile beraber MTV'ye gelen artışın, bazı otomobil markalarının modellerine yansıtmaya başladığını gördük. Muhtemelen ciddi bir fiyat değişikliği olmasa bile, Honda da bünyesinde barındırdığı otomobil modellerine bu fiyat değişikliğini yansıtacaktır diye bekliyoruz.

Honda Civic Hatchback en düşük paketi 305 bin 300 TL iken, en dolu paketi ise 313 bin 800 TL'yi devirmiş durumda.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model Honda Civic Hatchback güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte 2020 model Honda Civic Hatchback modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.