Otomobil

2020 Honda Civic Sedan güncel fiyatları ile cep yakmaya devam ediyor!

300 bin TL'yi deviren 2020 Honda Civic Sedan, güncel fiyatları ile cüzdan yakmaya devam ediyor!

2020 Honda Civic Sedan güncel fiyatları ile cep yakmaya devam ediyor! - Page 1

İçinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketliliğin fiyatlara yansıdığını bir süredir görmekteyiz. Bu durumun yanı sıra geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni de, fiyatların sık sık güncellenmesine sebep olan etkenler arasında geliyor.

Civic Sedan, Civic Hatchback, HR-V, CR-V, Civic Type R gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Honda, içinde bulunduğumuz Ocak ayı için 2020 model Honda Civic Sedan fiyatlarında şimdilik değişikliğe gitmedi.

Ancak yeni yıl ile beraber MTV'ye gelen artışın, bazı otomobil markalarının modellerine yansıtmaya başladığını gördük. Muhtemelen ciddi bir fiyat değişikliği olmasa bile, Honda da bünyesinde barındırdığı otomobil modellerine bu fiyat değişikliğini yansıtacaktır diye bekliyoruz.

Honda Civic Sedan en düşük paketi 231 bin 200 TL iken, en dolu paketi ise 300 bin TL'yi devirmiş durumda.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model Honda Civic Sedan güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte 2020 model Honda Civic Sedan modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.