Otomobil

2020 Mercedes C-Serisi fiyat listesi! Bu fiyatlar da ne!

2020 Mercedes C-Serisi fiyatları ile karşınızdayız. Ancak fiyatlar öyle uçuk ki bir baktığınızda bir daha bakmak durumunda kalıyorsunuz!

2020 Mercedes C-Serisi fiyat listesi! Bu fiyatlar da ne! - Page 1

Sıfır otomobil pazarındaki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise 2020 Mercedes C-Serisi olacak. Bildiğiniz gibi Türkiye'deki sıfır otomobil fiyatları zaten fazlasıyla yüksek. ÖTV oranlarındaki değişim sonrasında sıfır araç almak neredeyse bir hayal oldu. Bunu premium araçlarda ise daha sert bir şekilde hissediyoruz. Çünkü bu otomobiller genellikle %80'lik ÖTV dilimine takılıyor ve bu da fiyatın ikiye katlanması ile sonuçlanıyor.

2020 Mercedes C-Serisi için de durum farklı değil. Otomobilin fiyat listesi dudak uçuklatacak cinsten. Mercedes araçlar içinde ülkemizin en çok tercih edilen modeli olan bu aracın dahi fiyatları, deyim yerindeyse uçmuş vaziyette. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile sizleri baş başa bırakalım. İşte detaylar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.