Otomobil

2020 model Ford Mondeo ÖTV sonrası güncel fiyat listesi!

ÖTV sonrası güncellenen 2020 model Ford Mondeo fiyat listesine yazımızın devamından göz atalım.

2020 model Ford Mondeo ÖTV sonrası güncel fiyat listesi! - Page 1

Vatandaşlarımız dört gözle ÖTV indirimi beklerken Eylül ayı başında şok bir kararla ÖTV matrahlarında düzenleme yapıldığının bilgisini almıştık. Hal böyle olunca ÖTV oranlarındaki değişim sıfır araç fiyatlarını kötü etkiledi. Güncel fiyatlar, otomobil almayı düşünen birçok vatandaşı oldukça üzdü. Otomobil fiyatlarında düşüş beklediğimiz bir dönemde gelmesi ise tam bir hayal kırıklığı oldu.

ÖTV zammı sonrasında tahmin edeceğiniz üzere bazı markalar, otomobil fiyatlarını güncelledi. Özellikle de ithal araçlardaki vergi oranlarının değiştiği yeni düzenleme fiyatlara hızlı bir şekilde yansıdı. ÖTV düzenlemesi sonrası resmi internet sitesi üzerinden yeni fiyat listesini duyuran Ford, 2020 model sıfır araç alacaklar için tüm listeyi yeniledi.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model Ford Mondeo güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte ÖTV sonrası 2020 model Ford Mondeo güncel fiyatları;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.