Otomobil

2020 Nissan Qashqai fiyatları güncellendi! İşte yeni fiyatlar

2020 Nissan Qashqai fiyatları bir kez daha güncellendi. İşte yeni fiyat listesi!

2020 Nissan Qashqai fiyatları güncellendi! İşte yeni fiyatlar - Page 1

Zaman zaman otomobil fiyatlarının düştüğüne şahit olsak da bazen ufak zamların yapıldığını da görüyoruz. Bu günkü haberimizde de bu ufak zamlardan bahsetmiş olacağız. Konuğumuz görsellerden ve başlıktan da tahmin edebileceğiniz gibi 2020 model Nissan Qashqai. SUV araçların içerisinde en çok satılan modellerin başında yer alan Qashqai, artık yeni bir görünüme kavuşuyor. Makyajlı kasadan önceki son modelde ise çeşitli fiyat değişikleri söz konusu ve biz de bunları siz değerli okuyucularımız ile paylaşmış olacağız.

Otomobil haberlerinin sıkı takipçisi iseniz, 2020 yılının son ayında Qashqai fiyatlarının ciddi oranlarda zamlandığını da bilirsiniz. 2020 Nissan Qashqai tarafında 2021 yılının ilk ayında da çeşitli değişimler var. Bu değişimlerin 100'er TL'lik güncellemeler olduğunu görmüş oluyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sevilen aracın güncel fiyat listesine değinmiş olalım. İşte Nissan resmi internet sitesi tarafından da paylaşılan modelin güncel fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.