Otomobil

2020 Renault Clio fiyatları güncellendi! İşte yeni fiyat listesi!

ÖTV oranlarındaki değişiklikler sonrasında fiyatı güncellenen bir başka otomobil de 2020 model Renault Clio oldu. İşte yeni fiyatlar!

2020 Renault Clio fiyatları güncellendi! İşte yeni fiyat listesi! - Page 1

ÖTV zammı sonrası yapılan fiyat güncellemelerine bir yenisi daha eklendi. Uzun zamandır resmi sitesine girdiğimizde fiyatlar güncelleniyor yazısını karşımıza koyan Fransa merkezli üretici Renault, sonunda fiyat konusunda yapılan çalışmaları noktalandırdı ve yeni listeyi tüketiciler ile paylaştı.

Özellikle 2020 Renault Clio fiyatlarında değişik bir politika izlenirken, en boş paketin fiyatında zam değil indirim yapıldı. Diğer donanım seviyeleri ve motor seçenekleri ise 3.000 TL zamlı olarak karşımıza çıktı. Yani şirket satış rakamlarını düşürmemek adına en boş paketinde indirime giderken diğer donanım paketlerinin her birine 3.000 TL zam yapmış oldu. Dilerseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri 2020 model Clio fiyat listesi ile baş başa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.