Otomobil

2020 Renault Megane fiyatları güncellendi! - Ocak 2021

2020 Renault Megane Sedan fiyatlarındaki artışı görenler bir daha baktı! Zira yapılan zam espri gibiydi!

2020 Renault Megane fiyatları güncellendi! - Ocak 2021 - Page 1

Otomobil pazarındaki fiyat değişkenliği devam ederken, 2020 Renault Megane Sedan fiyatlarında sembolik nitelikte bir zam yaşandı.

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 model sıfır araç modellerine yeniden zam yaptı.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile değişen fiyatlar derken, Ocak ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan 2020 Renault Megane'ın, güncellenen fiyat listesinde 97 TL fiyat artışlarının gerçekleştiği görüldü. Adeta sembolik nitelikte olan zam artışı ise meraklılarını gülümsetti.

Fiyatlardaki bu düşük artışın sebebini merak ediyorsanız hemen söyleyelim, yeni yıl ile beraber MTV'ye gelen artıştan kaynaklı. Yani bu artış, Reanult da olduğu gibi, diğer tüm otomobil firmalarının araçlarına da yansımış durumda.

İşte 2020 Renault Megane modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.