Otomobil

2020 Renault Symbol yeni fiyatı ile gülümsetti!

Fiyatı güncellenen bir başka otomobil de 2020 model Renault Symbol oldu. İşte Ocak ayı fiyat listesi!

2020 Renault Symbol yeni fiyatı ile gülümsetti! - Page 1

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 model sıfır araç modellerine ait fiyat listesini güncelledi.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile değişen fiyatlar derken, Ocak ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan 2020 Renault Symbol'ün, güncellenen fiyat listesinde 53 TL - 97 TL gibi fiyat artışları gerçekleştiği görüldü. Adeta sembolik nitelikte olan zam artışı ise meraklılarını gülümsetti.

Fiyatlardaki bu düşük artışın sebebini merak ediyorsanız hemen söyleyelim, yeni yıl ile beraber MTV'ye gelen artıştan kaynaklı. Yani bu artış, Reanult da olduğu gibi, diğer tüm otomobil firmalarının araçlarına da yansımış durumda.

İşte 2020 Renault Symbol modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.