Otomobil

2020 Volkswagen Passat fiyatı bu sefer düştü! İşte beklenen fırsat

2020 Volkswagen Passat fiyatında bu kez indirim var! İşte aracın güncel fiyat listesi!

2020 Volkswagen Passat fiyatı bu sefer düştü! İşte beklenen fırsat - Page 1

D sınıfının en çok tercih edilen modellerinden biri olan Volkswagen Passat fiyatları, bu sefer düştü. Bu uzun zaman sonra verdiğimiz ilk güzel haber oldu. İndirimin yapılmasında kur baskısının bir nebze olsun azalması, büyük oranda etkili oldu diyebiliriz. Umuyoruz ki süreç içerisinde böyle haberlerin sayısı artar ve fiyatlarda normalleşme eğilimi hız kesmeden devam eder.

Almanya merkezli otomobil üreticisi Volkswagen, otomobil fiyatlarını bundan yalnzıca 10 gün önce güncellemişti. Bu güncelleme ile beraber fiyatların bir kez daha zamlandığına şahit olmuştuk. Ancak bu sefer haberler iyi. Son yapılan değişiklikler sonrasında 2020 Volkswagen Passat fiyatlarında ciddi bir düşüş söz konusu. Örnek vermek gerekirse baz donanımın fiyatı 359.200 TL'den 348.500 TL'ye gerilemiş durumda. Diğer versiyon seçenekleri ve fiyatlarına ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.