Otomobil

2021 Dacia Sandero yeni fiyat listesi canınızı sıkabilir!

Temmuz ayında 4 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Dacia Sandero fiyatları yükselmeye devam ediyor!

2021 Dacia Sandero yeni fiyat listesi canınızı sıkabilir! - Page 1

Access, Essential, Comfort ve Stepway olmak üzere 4 ayrı model seçeneği ile satışa sunulan Dacia Sandero ülkemizde ilk olarak Şubat ayında 141.900 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. Ancak Temmuz ayında Dacia Sandero'nun en düşük opsiyona sahip Comfort 1.0 Sce 65 bg modeli 164 bin 900 TL'yi bulmuş durumda.

Neredeyse her ay zam gören modelin bu fiyat artışının en önemli sebeplerinden biri pandemi ve sonrasında yaşanan döviz kurlarındaki artış oldu, çip sorunu gibi etkenler ise fiyatların artmasına tuz biber oldu.  164 bin 900 TL'lik fiyatına karşın, model yine de sınıfının en uygun fiyatlı araçlarından biri olmaya devam ediyor.

4 ayrı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Dacia Sandero'nun en dolu paketi ise 211 bin 900 TL olarak Temmuz ayı fiyat listesindeki yerini alıyor.

Yenilenen tasarımda marka kimliğini tanımlayan yeni Y şeklindeki ışık imzalı farlar ve genişleyen omuzları ile daha güçlü ve modern bir görünüm kazanan yeni 2021 Dacia Sandero'nun yenilenen fiyatlarına gelin hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Dacia Sandero Haziran ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.