Otomobil

2021 Fiat Egea Sedan yenilenen fiyatları bu sefer üzdü!

2021 Fiat Egea Sedan zam görmeye devam ediyor! İşte Mayıs ayı güncel fiyatları!

2021 Fiat Egea Sedan yenilenen fiyatları bu sefer üzdü! - Page 1

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021 yılında da Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkan Fiat Egea'nın, yenilenen fiyat listesi bu defa meraklılarını üzdü.

Egea, 500, 500L, 500X, Panda, Fiorino Panaroma, Doblo Panaroma gibi zengin model içerikleri ile ülkemizde oldukça beğenilen otomotiv devi Fiat, Mayıs ayı fiyat listesini açıkladı. Yeni fiyatları incelediğinizde 2021 Fiat Egea Sedan fiyatlarının geçtiğimiz aya göre yükselmiş olduğunu görüyoruz.

Yeni zamlı fiyat listesini açıklayan otomotiv devinin Mayıs ayı fiyatlarını, Nisan ayı fiyatları ile kıyasladığımızda en boş model fiyatının 4 Bin TL artarken, en dolu model fiyatının ise 3 Bin TL TL artmış olduğu görüyoruz.

Ancak geçtiğimiz ay en boş pakete 10 bin TL zam, en dolu pakete ise 62 bin TL zam yapıldığını düşünürsek, Mayıs ayı zamlarının göze çarpar nitelikte olmadığını söyleyebiliriz.

Dilerseniz şimdi de, 11 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Fiat Egea Sedan modellerinin yer aldığı fiyat listesine göz atalım.

İşte 2021 Fiat Egea Sedan Mayıs ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.