Otomobil

2021 Honda CR-V fiyatları kendini aştı!

2021 Honda CR-V 900 bin TL'ye yaklaşan fiyatları ile cüzdan yakmaya devam ediyor!

2021 Honda CR-V fiyatları kendini aştı! - Page 1

Sevilen model içerikleri ile Türkiye'de de en çok tercih edilen markaların başında yer almakta olan Honda'nın güncel fiyat listesine göz attığımızda Mayıs ve Haziran ayı fiyatları ile aynı olduğunu görüyoruz.

Haziran ayında birçok markanın zam yaptığını düşünürsek, bu oldukça güzel bir haber gibi görünebilir. Ancak 900 bin TL'ye yaklaşan fiyatlar cüzdan yakacak gibi görünüyor. Zira koronavirüs pandemisi, döviz kurlarındaki artış, otomobil pazarındaki çip sorunu gibi etkenler sıfır araç fiyatlarının da her ay yenilerek yükselmesine sebep olmuştu. O nedenle 2021 Honda CR-V her ne kadar Haziran ayında zam görmemiş olsa da, önceki aylarda zaten yeterince zam görmüş olduğunu belirtmemizde fayda var.

Fiyatları 800 bin TL'yi aşan 2021 Honda CR-V modeli ise markanın en pahalı otomobili olma ünvanını elinde bulunduruyor. 4 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Honda CR-V'nin en boş pakete sahip 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance modeli 474 bin TL fiyat etiketi ile Mayıs ayı listesindeki yerini alıyor. Modelin en dolu paketi olan 2.0L i-MMD Hybrid Otomatik Executive+ Hybrid ise 866 bin 500 TL fiyat etiketi ile meraklılarını oldukça üzeceğe benziyor.

Dilerseniz şimdi de 4 farklı opsiyon ile satışa sunulan 2021 model Honda CR-V modelinin güncel fiyatlarının yer aldığı listeye göz atalım!

İşte 2021 model Honda Civic Hatchback modellerin yer aldığı güncel fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.