Otomobil

2021 Hyundai i10 indirimli fiyatları ile satışta! - Nisan

Kompakt tasarımı sportif çizgilerle birleştiren 2021 Hyundai i10 yeni indirimli fiyatları ile satışta!

2021 Hyundai i10 indirimli fiyatları ile satışta! - Nisan - Page 1

Döviz kurlarındaki artışların ardından otomobil fiyatları yeniden güncellendi. Birçok otomobil markası, fiyatlarında artış gerçekleştirdi, bunlardan biri de Hyundai. Markanın bazı modellerinin fiyatlarının geçen aya kıyasla aynı olduğu görülürken, bazı modellerine ise zam uygulandığı görülüyor.

Gerek tasarım, gerekse altyapı anlamında, önceki modele göre iyileşen yeni Hyundai i10, 17 farklı renk kombinasyonu ile satın alınabiliyor. Bayilerde sunulmaya başlanan yeni 2021 Hyundai i10’un Türkiye'deki başlangıç fiyatı 153 bin 450 TL olarak açıklandı. En dolu model fiyatı ise 174.597 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Özelliklerinden bahsedecek olursak; selefine kıyasla daha dinamik bir görünüme kavuştuğu gözlenen yeni Hyundai i10, 3,67 metre uzunluğa ve 1,68 metre genişliğe sahip. Uzunluğu ve aks mesafesi değişmeyen yeni i10’un yüksekliği 20 mm azalırken genişliği 20 mm artırıldığını belirtelim. Arka tarafta oturanlara daha iyi alan sunan i10'un bagaj hacmi ise 252 litre. Yeni 2021 Hyundai i10, Türkiye’de JumpStyle ve Elite isimli donanım paketleriyle satın alınabiliyor. Style ve Elite paketlerini ayrıca çift renk olarak tercih edebiliyorsunuz.

Ayrıca yeni i10’un yan görünümü de maksimum iç alan sağlayacak şekilde biçimlendirilmiş olduğunu söyleyelim. Hafif kaslı bir gövde ile desteklenen 2021 Hyundai i10, eşsiz üçgen tasarım öğeleriyle de genişliğini görsel olarak vurguluyor. X şeklindeki yeni C sütunu ise aracın yeniliğini ve cesurluğunu tanımlarken marka adına adeta yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor.

2021 Hyundai i10 modelinin Jump donanım seviyesinde yokuş kalkış destek sistemi (HAC), elektrikli ön ve arka camlar, manuel klima, otomatik yanan farlar, 3,5 inç gösterge ekranı, 3,8 inç monokrom ekranlı ses sistemiUSB girişi gibi birçok özellik mevcut. Üst paketlerde ise arka park sensörü, Apple Car Play ve Android Auto desteği, 8 inç bilgi-eğlence ekranı, geri görüş kamerası gibi özellikler mevcut. 

Dilerseniz şimdi de, 2021 Hyundai i10 modelinin yenilenen Nisan ayı fiyat listesine göz atalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.