Otomobil

2021 Hyundai Kona da zam gören sıfır araçlar kervanına katıldı!

2021 Hyundai Kona Haziran ayı fiyat listesini ve tüm opsiyon seçeneklerini sizler için listeledik!

2021 Hyundai Kona da zam gören sıfır araçlar kervanına katıldı! - Page 1

Döviz kurundaki artış sebebi ile, Haziran ayında neredeyse tüm otomobil üreticileri, sıfır araç modellerinde fiyat artışına gitti. Zengin model içerikleri ile ülkemizde de oldukça beğenilen Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai da fiyat artışı gerçekleştiren markalar arasında yerini aldı.

2021 Hyundai Kona modelinin yenilenen fiyat listesini incelediğimizde, Haziran ayında kampanya indirimlerinin yalnızca en düşük opsiyona sahip 1.0T-GDI 7 İleri DCT Style (Benzinli) modelinde devam ettiğini görüyoruz. Diğer modeller ise tek fiyat üzerinden listelenmiş.

Sportif tasarımı ile göz dolduran ve ülkemizde de oldukça beğenilen modellerinden olan Kona, Haziran ayında yine 6 farklı opsiyon ve fiyat seçeneği ile satışa sunuluyor.

2021 Hyundai Kona'nın en ucuz modeli olan 1.0T-GDI 7 İleri DCT Style (Benzinli) 292.750 TL fiyat etiketine sahip, ancak aracı kampanya indirimli satış fiyatı ile 288.250 TL'ye almanız mümkün. 4 bin 500 TL indirim az gibi görünse de, en azından kasko ücretinizi çıkarır. En dolu pakete sahip 1.6 CRDI 48V MHEV Elite DCT (Dizel) modelini ise 15.500 TL indirim sayesinde 391.400 TL'den alabilmeniz mümkün.

İsterseniz bu bilgileri de verdikten sonra şimdi de 2021 Hyundai Kona güncel fiyatlarının yer aldığı Haziran ayı fiyat listesine göz atalım!

İşte 2021 Hyundai Kona modellerin yer aldığı Haziran ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.