Otomobil

2021 Kia Stonic fiyat listesi! Bu fiyata sıfır SUV!

Bildiğiniz gibi son yıllarda B-SUV modellerine olan talep bir hayli arttı. Pastadan aldığı payı arttırmak isteyen Güney Kore merkezli otomotiv şirketi Kia ise, sektöre yeni bir oyuncu kazandırdı.

2021 Kia Stonic fiyat listesi! Bu fiyata sıfır SUV! - Page 1

Stonic olarak isimlendirdiği modelini ülkemizde de satışa sunan şirket, güzel geri bildirimler almaya devam ediyor. 2021 Kia Stonic, uygun fiyatı ve geniş versiyon seçenekleri sayesinde Türkiye’de talep görüyor.

2021 Kia Stonic fiyat listesi! Bu fiyata SUV!

Ülkemizde son dönemlerde B sınıfı SUV modellerine olan ilgi fazlasıyla arttı. Bu ilgiden nasibini alan modellerden birisi ise 2021 model Kia Stonic. Aslında oldukça yeni olan aracın segmentindeki rakiplerine kıyasla en önemli avantajı fiyatı. Model hali hazırda baz donanım seviyesi ile 1.2 litrelik benzinli bir motor seçeneği ile geliyor. 84 beygir güç üreten bu motora manuel şanzımanın eşlik ettiğini de ifade etmiş olalım.

Eğer modelin otomatik versiyonunu satın almak istiyorum diyorsanız, ödemeniz gereken bedel 30.000 TL’den biraz daha fazla artıyor. Bahsi geçen seçenekte 1.4 litrelik benzinli motora otomatik şanzıman eşlik ediyor. Şimdi dilerseniz biz de lafı daha fazla uzatmayalım ve aracın tüm versiyonlarını sizlere gösteren fiyat listesini paylaşmış olalım. İşte 2021 Kia Stonic güncel fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.