Otomobil

2021 Mercedes A-Serisi fiyat listesi! Bu paraya villa alınır!

Bugün 2021 Mercedes A-Serisinin fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız. Ancak otomobilin fiyatlarını gördüğünüz zaman dudağınız uçuklayabilir!

2021 Mercedes A-Serisi fiyat listesi! Bu paraya villa alınır! - Page 1

Türkiye'deki sıfır otomobil fiyatları bir hayli yüksek ve bunu herkes biliyor. Özellikle de ÖTV oranlarının değişmesinden sonraki süreçte zam furyası başlamış ve bir türlü de bitmek bilmemişti. Hal böyle olunca premium segmentindeki araçlar, inanılmaz noktalara geldi. Yüzde 80 ÖTV dilimine takılan bu otomobilleri almak artık neredeyse imkansız hale geldi diyebiliriz.

2021 Mercedes A-Serisi ise bunlardan yalnızca biri. Otomobilin fiyatları öylesine uçmuş ki, bu aracı alacağınıza kendinize güzel bir villa yaptırabilir ya da İstanbul'un iyi semtlerinden birinde daire sahibi olabilirsiniz. 2021 Mercedes A-Serisi de yüzde 80 ÖTV oranına takılan premium modellerden birisi ve fiyatı demin de dediğimiz gibi hayli yüksek.

Dilerseniz lafı fazla uzatmadan bahsi geçen otomobilin fiyatlarını sizlerle baş başa bırakalım. İşte detaylar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.