Otomobil

2021 model Toyota Corolla fiyatları 350 Bin TL'yi zorluyor! - Nisan

2021 model Toyota Corolla Nisan ayında indirim kampanyasını kaldırdı! İşte güncel fiyatlar!

2021 model Toyota Corolla fiyatları 350 Bin TL'yi zorluyor! - Nisan - Page 1

Ateş pahası olan otomobil fiyatları can sıkmaya devam ediyor olsa da, Toyota'nın Corolla modeli mart ayı da dahil olmak üzere ilk çeyrekte, kendi segmentinde en çok satılan model olmayı başardı.

Şiret açıklamasına göre, Türkiye’de üretilen Corolla yılın ilk 3 ayı sonunda da 15 bin 369 adetlik satışa ulaşarak ilk sıraya yerleşirken, Mart ayında ise 2 bin 306’sı hibrit olmak üzere 7 bin 935 adetle tüm rakiplerini geride bıraktı.

Son 1,5 ayda yaşanan döviz fiyatlarındaki artış sebebi ile, içinde bulunduğumuz Nisan ayında, otomobil piyasasındaki fiyatlar da yenilendi. Birçok otomobil markası, fiyatlarında artış gerçekleştirdi.

2021 model Toyota Corolla fiyatlarının ise geçtiğimiz ay yayınlanan fiyatlar ile aynı olduğu görülüyor. Ancak içinde bulunduğumuz Nisan ayı fiyat listesinde kampanya fiyatlarının kaldırılmış olduğunu görüyoruz

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2021 Toyota Corolla modelinin güncel fiyatlarının yer aldığı, Nisan ayı fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 model Toyota Corolla Nisan ayı fiyatları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.