Otomobil

2021 model Toyota Corolla fiyatları cep yakıyor!

2021 model Toyota Corolla fiyatları beklenin üzerinde geldi... İşte fiyat listesi!

2021 model Toyota Corolla fiyatları cep yakıyor! - Page 1

Toyota, Yaris Hybrid, Yaris, Corolla Hatchback Hybrid, Corolla Hatchback, Corolla Hybrid, Corolla, Toyota C-HR Hybrid, RAV4 Hybrid 2020 MY, Hilux, Camry Hybrid, Land Cruiser Prado gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Toyota, 2021 model sıfır araç model fiyatları, diğer modellerde olduğu gibi sürekli değişmeye devam ediyor.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz yılın son aylarına doğru gerçekleşen ÖTV zammı ve sürekli yükselen kur farkları nedeni ile fiyatlar uzun bir süre yükselişteydi. Hal böyle olunca otomobil almak da iyice zorlaştı.

Ancak son 2 aydır otomobil piyasasında fiyatlar düşüş eğiliminde, birçok marka sıfır modellerinde indirime gitti. Hal böyle olunca diğer modellerde de beklentiler bu yöndeydi. Ancak 2021 model Toyota Corolla fiyatları beklenenin biraz üzerinde geldi.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2021 model Corolla güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte 2021 model Toyota Corolla güncel fiyatları;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.