Otomobil

2021 Opel Insignia fiyat listesi! Şok olacaksınız!

Bugün sizlerle beraber 2021 model yılını baz aldığımız Opel Insignia fiyatlarını paylaşıyor olacağız. Bu fiyatlar sizleri şok edebilir!

2021 Opel Insignia fiyat listesi! Şok olacaksınız! - Page 1

Otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Ancak bugün sizlerle paylaşacağımız haberden pek de memnun kalmayacaksınız. Çünkü Opel’in D sınıfında yer alan otomobili Insignia, fiyatları ile beraber sizleri şok edecek. Zira fiyatların dudak uçuklatacak bir seviyeye geldiğini net bir şekilde söyleyebiliriz.

2021 Opel Insignia fiyat listesi! Şok olacaksınız!

D sınıfında yer alan Opel Insignia, segmentinde beğeni toplayan modellerin başında yer alıyor. Her ne kadar bir Passat olmasa da otomobil, kalite hissiyatını sonuna kadar kullanıcılarına sağlıyor. Ancak şunu söylemek gerekir ki model, rakiplerinden bir tık geride olmasına karşın fiyatları onlardan geri kalmıyor. Hal böyle olunca tüketiciler Insignia yerine fiyatları aşağı yukarı aynı olan Passat’ı veya daha uygun fiyatlı olan Skoda Superb modelini tercih ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.