Otomobil

2021 Renault Captur yenilenen fiyatları sizi biraz üzebilir!

Yeni nesil Renault Captur'un Haziran ayı fiyat listesi cüzdan yakmaya devam ediyor! Fiyatlar adeta Range Rover ile yarışıyor!

2021 Renault Captur yenilenen fiyatları sizi biraz üzebilir! - Page 1

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos ve yeni modeli Taliant gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 ve 2021 model sıfır araç modellerinde yeniden fiyat değişikliğine gitti.

Elektrokrom İç Dikiz Aynası, LED Gündüz Farları, E-call Acil Yardım Çağrısı, Anti Blokaj Fren Sistemi, Acil Fren Destek Sistemi, Ön Sıra, Ön ve Yan Hava Yastıkları, Merkezi Kilit ve Elektronik Denge Programı gibi standart donanımları bulunan Renault Captur'un fiyatları içinde bulunduğumuz Haziran ayında yine inceden inceden yükselmeye devam ediyor.

Fiyat artışlarının altında yatan en büyük etkenin ise döviz kurundaki artış olduğunu söyleyebiliriz.

4 farklı fiyat seçeneği ile karşımıza çıkan 2021 Renault Captur'un en boş pakete sahip Touch 1.0 TCe 90 bg modeli 296.900 TL olarak karşımıza çıkarken, en dolu pakete sahip Icon 1.3 TCe EDC 140 bg modeli ise geçtiğimiz aya kıyasla 13 bin TL zam görerek 388.000TL'lik yeni fiyatı olark karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, 2021 Renault Captur modelinin tüm opsiyon seçeneklerinin yer aldığı Haziran ayı fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Renault Captur modellerinin yer aldığı Haziran ayı fiyatları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.