Otomobil

2021 Toyota Corolla Hybrid 500 bin TL'yi zorluyor! - Şubat 2021

Güncellenen fiyatların ardından 2021 Toyota Corolla Hybrid modellerinin yer aldığı Şubat ayı fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

2021 Toyota Corolla Hybrid 500 bin TL'yi zorluyor! - Şubat 2021 - Page 1

Toyota, Yaris Hybrid, Yeni Yaris, Corolla Hatchback Hybrid, Corolla Hatchback, Corolla Hybrid, Yeni Corolla, C-HR Hybrid, RAV4 Hybrid 2020 MY, Hilux, Camry Hybrid, Land Cruiser Prado gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Toyota, 2020 ve 2021 model sıfır araç model fiyatlarını her ay güncellemeye devam ediyor.

Son 2 aydır otomobil piyasasında fiyatlar düşüş eğiliminde, birçok marka sıfır modellerinde indirime gitti. Hal böyle olunca diğer modellerde de beklentiler bu yöndeydi. Lâkin 2021 model Toyota Corolla fiyatları beklenenin üzerinde seyretmeye devam ediyor.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile yükselen fiyatlar derken, Şubat ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2021 model Corolla Hybrid güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte 2021 model Corolla Hybrid güncel fiyatları;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.