Otomobil

2021 Volkswagen Golf fiyatları serbest düşüşte! Bir indirim daha!

Yeni Volkswagen Golf fiyatlarında bir indirim daha yapıldı. İşte otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi.

2021 Volkswagen Golf fiyatları serbest düşüşte! Bir indirim daha! - Page 1

C segmenti hatchback modeli olan Volkswagen Golf, sınıfında en çok tutulan otomobil olarak biliniyor. Yenilenmiş yapısıyla beraber artık çok daha şık ve modern olan aracın fiyatları, ÖTV düzenlemesi sonrasında sert bir şekilde düşmüştü. Ancak biz bu sert düşüşü yalnızca baz donanım seviyesinde görmüştük. Yani yapılan indirim, sadece otomobilin 1.0 litrelik benzinli motorla beraber gelen ve manuel şanzımana sahip olan Impression paket için geçerliydi.

 2021 Volkswagen Golf fiyatları serbest düşüşte! Bir indirim daha!

Bahsi geçen indirim ile beraber 2021 Volkswagen Golf Türkiye fiyatı en az 241.200 TL olarak belirlenmişti. Bu bile tüketicilerin harekete geçmesine yetti ve birçok kişi aracı satın almak için sıraya girdi. Ancak Almanya merkezli otomotiv devi, bu ay fiyatlarında bir kez daha güncelleme yaptı. Bu güncelleme sonrasında Volkswagen Golf fiyatlarında da bir gerileme oldu.

Modelin baz donanım seviyesindeki fiyatı indirim sonrasında 241.200 TL’den 236.400 TL’ye geriledi. Ayrıca bu sefer daha yüksek olan donanım seçeneklerinde de güzel indirim fırsatları ortaya çıkmış durumda. Örnek vermek gerekirse DSG şanzımana sahip olan Life paketin fiyatı 361.000 TL’den 353.800 TL’ye geldi. Dilerseniz biz de lafı fazla uzatmadan otomobilin yeni fiyatlarını sizlerle paylaşmış olalım. İşte yeni fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.