Otomobil

2021 Volkswagen Golf yenilenen fiyatları adeta cüzdan yakıyor!

2021 Volkswagen Golf 6 ayrı fiyat seçeneği ile cüzdan yakmaya devam ediyor!

2021 Volkswagen Golf yenilenen fiyatları adeta cüzdan yakıyor! - Page 1

Bilindiği üzere, döviz kurlarındaki artışların ardından otomobil fiyatları yeniden güncellendi. Birçok otomobil markası, fiyatlarında artış gerçekleştirdi, bunlardan biri de Volkswagen.

Polo, Passat, Aerton, Golf, Tiguan, T-Roc, Touareg gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Volkswagen, 2021 model sıfır araç modellerine ait fiyat listesini güncelledi.

Golf modelinin yeni fiyat listesine baktığımızda, gerçekleşen fiyat artışlarının cep yakmaya devam ettiğini görmekteyiz. Öyle ki; giriş sınıfı modeli 231 bin 300 TL'den başlayan fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken, en dolu modelinin ise 418 bin 300 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Dilerseniz şimdi sözü daha fazla uzatmadan, Golf modellerinin yer aldığı ve Nisan ayı fiyatlarının bulunduğu güncel listeye hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Volkswagen Golf modellerinin yer aldığı güncel fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.