Otomobil

2021 Volkswagen Passat fiyatları 800 Bin TL'yi geçti - Nisan 2021

2021 Volkswagen Passat fiyatları cüzdan yakmaya devam ediyor! Döviz kurundaki yükselişin ardından fiyatlar 800 Bin TL'yi geçti

2021 Volkswagen Passat fiyatları 800 Bin TL'yi geçti - Nisan 2021 - Page 1

Döviz kurlarındaki artışların ardından otomobil fiyatları yeniden güncellendi. Birçok otomobil markası, fiyatlarında artış gerçekleştirdi, bunlardan biri de Volkswagen.

Polo, Passat, Aerton, Golf, Tiguan, T-Roc, Touareg gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Volkswagen, 2021 model sıfır araç modellerine ait fiyat listesini güncelledi.

Passat modelinin yeni fiyat listesine baktığımızda, gerçekleşen fiyat artışlarının cep yakmaya devam ettiğini görmekteyiz. Öyle ki; giriş sınıfı modeli 399 bin 300 TL'den başlayan fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken, en dolu modelinin ise 828 bin 100 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Dilerseniz şimdi sözü daha fazla uzatmadan, Passat modellerinin yer aldığı ve Nisan ayı fiyatlarının bulunduğu güncel listeye hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Volkswagen Passat modellerinin yer aldığı güncel fiyat listesi;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.