2021'in en iyi ve yeni 5 spor arabası - Page 1

Zevkiniz ne olursa olsun, 2021'in en iyi 5 spor otomobilleri listesinde hız ve performans özleminizi giderecek bir şeyler bulacağınızdan eminiz. İşte liste:


1. Toyota Supra


Listemizin başında Toyota’nın Supra serisi var. Supra’nın kendine özgü bir kişiliği var ve sürüşü tam anlamıyla kullanıcıları mest edecek düzeyde. Toyoto Supya’yı iki farklı turboşarjlı güç aktarma modeli sunuyor ve bunların her ikisi de arka tekerlekleri sekiz vitesli otomatik şanzımanla hareket ettiriyor. Supra, hem görüntüsü hem de özellikleri ile yılın en iyileri arasına girmeyi başarmış durumda.


 

2021'in en iyi ve yeni 5 spor arabası - Page 2

2. Porsche 718 Bokster


Porsche 718 modellerini tamamen spor araçlar olarak tasarladı. 718 Boxster, ortadan motorlu tasarımı ve sportif olarak ayarlanmış şasisi ile mükemmel dengeli sürüş dinamikleri sağlıyor ve yatay olarak zıt dört ve altı silindirli motor serisi, bu roadster'ın keskin yol tutuşuna eşlik edecek bol miktarda güç üretiyor. Kullanıcıların, altı ileri manuel şanzıman ve hızlı değişen yedi ileri otomatik şanzıman arasında seçim yapma şansı var ve bu noktada karar tabii ki sizin.

2021'in en iyi ve yeni 5 spor arabası - Page 3

3. Chevrolet Camaro


Çarpan bir egzoz notasının heyecan verici tınısını duymak veya virajlı bir yolda uçarken mükemmel ayarlanmış bir direksiyon sisteminden gelen memnuniyet verici geri bildirimi hissetmek gibisi yoktur. Chevy'nin iki kapılı midilli arabası, bir coupe veya üstü açılır araba olarak tasarlanmış ve çok sayıda özellik ile sayısız kişiselleştirme seçeneği sunar. Size tam anlamıyla bu keyfi yaşamak kalıyor.

2021'in en iyi ve yeni 5 spor arabası - Page 4

4. Chevy Camaro ZL1


Ateş püskürten 650 beygirlik süper şarjlı V-8 ve vahşi palet yetenekleriyle 2021 Chevy Camaro ZL1 , canavar kaslı arabaların kralıdır . İster standart olarak sunulan altı ileri manuel şanzımanı tercih edin, ister on ileri otomatik şanzımanı tercih edin, bu süper araç size mükemmeli sonuna kadar hissettirecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.